Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael kadroda değişikliğe gitti. Fransız çalıştırıcı değişikliklerin nedenini açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Rachid Ghezzal 9 hafta sonra gol attı Rachid Ghezzal 9 hafta sonra gol attı

Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş deplasmanda Kayserispor'a konuk oluyor. Cezalı Josef'in yerine Emirhan, sakatlık yaşayan Vida'nın yerine ise Serdar Saatçı 11'de kendisine yer buldu. Valerien Ismael maç öncesi açıklamalarda bulundu.

"Cezalı futbolcularımız var. Josef cezalı biliyorsunuz. Bir değişiklik yaptık genel itibarıyla. 3-0 kaybettikten sonra bu değişikliği yapmamız gerektiğini düşündük. Taze zihinlerle, genç futbolcumuzu da değerlendirerek başlamak istedik bugüne. Herkesi görmek için futbolcularımıza şans veriyorum. Bugün kendileri şans buldu, fırsat buldu. Onlardan gerekli performansı tabii ki bekliyoruz. Taraftarların beklentisinin farkındayım ama ben de kendi gözlerimle onların performansını görmek istiyorum. Bugünle beraber önümüzde 4 maç var. Ligi bitirebildiğimiz en yüksek noktada bitirmek istiyoruz. Bunu yapmak için de elimizden geleni yapacağız. Tüm Müslüman dünyasına da mutlu bayramlar diliyorum. Bugün arife, yarından itibaren umarım herkes güzel bir bayram geçirir."