Beşiktaş'ta bir yandan yaklaşan başkanlık seçiminin çalışmaları sürerken diğer yandan da gelecek sezonun transfer çalışmaları üstünde duruluyor.

Siyah-beyazlılarda birçok isim takımdan ayrılacak.Forvet ve stoper bölgesi başta olmak üzere detaylı bir liste hazırlayıp görüşmelere start veren siyah beyazlı kulüpte asbaşkan Emre Kocadağ ve sportif direktör Ceyhun Kazancı'nın adaylar üzerinde piyasa araştırması yaptığı kaydedildi.

Belirlenen isimler için teknik direktör Valerien Ismael'in de görüşünü alan yöneticilerin Fransız hocadan da bir liste hazırlamasını istediği kaydedildi.

Ismael'in "Yeni sezon için çıkacağımız ilk idmana kadar forvetlerimizin katılmasını çok isterim" sözleriyle talebini ilettiği de gelen haberler arasında...

BATSHUAYI YILDIRDI

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Weghorst için yeni hamle Beşiktaş'tan Weghorst için yeni hamle

Fenerbahçe derbisinde kaçırdığı gollerin ardından Michy Batshuayi'nin biletini kesen ve "Önümüzdeki sene işi bitirecek, gol atacak bir santrafora ihtiyacımız olacak." açıklamasını yapan Valerien Ismael, gol problemi yaşamamak adına forvetine bir an önce kavuşmak istiyor.

Siyah-beyazlılar forvet transferi için Alexander Sörloth, Adam Buksa, Bas Dost gibi isimlerle temas halinde. Yönetim en kısa sürede yeni golcüyü kadrosuna katmak için görüşmelerine yoğun şekilde devam ediyor. (SABAH)