Cezası sebebiyle tribünde olan Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael, 2-2'lik İstanbulspor maçı sonrası soyunma odasına indi.

İstanbulspor karşısında iki kez öne geçen Kartal, beraberlikle yetinirken cezası nedeniyle maçı locadan takip eden teknik direktör Valerien İsmael çılgına döndü. Maçın sonunda kurmaylarına talimat veren ve kimsenin soyunma odasından çıkmamasını isteyen Fransız hoca, "Kimse gitmesin, ben aşağıya iniyorum" diyerek uyarıda bulundu.

TFF talimatına göre koyulan süre yasağının bitmesini bekleyen ve ardından soyunma odasına giden İsmael, "Bugün sahada Beşiktaş'a yakışan bir oyun yoktu. Sizden daha fazla mücadele bekliyorduk. Hepiniz kaliteli futbolcularsınız ama bunu sahada göstermelisiniz. Puan kayıpları yaşadık, bunu telafi edecek yine bizleriz. Herkes izinde kendini toplasın ve inançlı şekilde geri dönsün" dedi.

Milli maçlar için verilen ara sonrasında oynanacak F.Bahçe derbisi hazırlıkları da Valerien İsmael için hemen İstanbulspor mücadelesi sonrasında başladı. Sarı-Lacivertlilerin bu sezon oynadığı 6 lig ve 8 Avrupa karşılaşmasını ekibi ile birlikte mercek altına almaya başlayan Fransız teknik adam, analiz departmanından da geniş rapor talep etti.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta gözler Rachid Ghezzal'da Beşiktaş'ta gözler Rachid Ghezzal'da

SABAH