Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezonun devre arasında Cenk Tosun'un yerine Alanyaspor'dan transfer edilen Vagner Love'un bileti kesildi Beşiktaş ile 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan ve siyah-beyazlı kulüpten toplam 3.6 milyon euro alacak olan Love için Flame

Vagner Love'un transferi için Beşiktaş'a 2 milyon euroluk bonservis bedeli teklif eden Corinthians Brezilyalı futbolcuya da iki yıllık sözleşme karşılığında 4 milyon euro önerdi. Ekonomik olarak rahatlamak isteyen Beşiktaş ise Vagner Love transferinde 3 milyon euroluk bonservis bedeli talep ediyor ancak Corinthians'ın yaptığı teklif ile aradaki 1 milyon euroluk fark süreci çıkmaza sürüklüyor.

Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen ve kariyerine Brezilya'da devam etmek isteyen Vagner Love da kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, "Kariyerime Brezilya'da devam etmek istiyorum, önümde bazı seçenekler var ve bunları değerlendirmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Daha önce iki kez Flamengo formasını giyen 33 yaşındaki Vagner Love, 2016 yılında 4.5 milyon euro bonservis bedeli ile Corinthians'tan Monaco'ya transfer olmuştu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş iznin ardından antrenmanlara başladı Beşiktaş iznin ardından antrenmanlara başladı

Sporx