Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avustralya'da Beşiktaşlılar ile buluştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avustralya'da Beşiktaşlılar ile buluştu.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Güngör Yurtseven'in davetiyle bu ülkeye giden Başkan Fikret Orman, düzenlenen gecede Beşiktaşlılar ile bir araya geldi.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği ve Beşiktaş Melbourne Futbol Okulu'nun düzenlediği geceye Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak ile birlikte katılan Başkan Fikret Orman, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Avustralya'daki faaliyetlerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vodafone Arena inşaatının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Orman, "İngiliz İmparatorluğu için 'Üzerinde güneş batmayan ülke' sözü gibi, artık Beşiktaşımız da üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" ifadelerini kullandı.

Başkan, Futbol ile Basketbol takımlarının Avustralya ve Çin gibi ülkelere de gideceğini sözlerine ekledi.

Melbourne Futbol Okulumuzun kuruluşunun 4. yıldönümü sebebiyle gerçekleştirilen gecede tüm konuklarla yakından ilgilenen Başkan Fikret Orman, davetliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve futbol okulumuzun şeref defterini imzaladı.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve Melbourne Futbol Okulu sahibi Güngör Yurtseven, Başkan Fikret Orman ile Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak'a teşekkür etti.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi

Yurtseven, "Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları bütün camiamızı çok mutlu ediyor. Ayrıca futbol okullarımızın dünyaya yayılmasını sağlayan Ufuk Pak ve ekibinin büyük gayretlerini de takdir ediyoruz" diye konuştu.