Ünvanımızı koruyacağız!

Yorucu bir kampı geride bıraktıklarını söyleyen Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş, “Bu sene şampiyonluk yarışı geçen yıla göre daha zor geçecek. Ama biz şampiyon takımız ve ünvanımızı koruyacağız” dedi.

FUTBOL 01.08.2017 - 02:44 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Forvet ve stoper transferleri henüz yapılmadığı için huzursuz olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, her şeye rağmen takımına güveniyor. Hedefi yine zirve olarak belirliyor.

'Şampiyonluk yarışı zor geçecek!'

Fanatik gazetesinden Orhan Yıldırım'ın haberine göre; İspanya kampıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Güneş, “İyi bir çalışma dönemi geçirdik. Yoğun ve yorucu bir kampı geride bıraktık. Tüm oyuncularımı gördüm. Eksiler ve artılarımız var. Diğer takımlar da böyle” dedi. 3 hazırlık maçında da galip gelemediklerinin hatırlatılması üzerine tecrübeli teknik adam, “Ben hazırlık karşılaşmalarında sonuçlara bakmam. İdmanlardan dolayı takımın yorgunluğu var. Önemli olan sahada istediklerimi görebilmek. Normal seviyede olan da, çok geride olan da var. Zaten buna göre çalışmalar yaptık. Bu sene şampiyonluk yarışı geçen yıla göre daha zor geçecek. Ama biz şampiyon takımız ve unvanımızı koruyacağız. Santrfor ve stoper transferinin ardından son duruma bakacağız” ifadelerini kullandı.

***

‘Başka ayrılıklar olabilir’

Kadroda düşünülmeyen oyuncularla ilgili de net konuşan Güneş, “Boyko, Franco ve Miloseviç bizimle olmayacak gibi duruyor. Bunlara ek olarak farklı ayrılıklar da olabilir. Vakit var daha. Başkanımız transferlerle ilgili yoğun çalışıyor. Herkes Beşiktaş için elinden geleni yapıyor. Bundan yana hiçbir sıkıntı yok” diye konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@