Umut Meraş'tan Beşiktaş itirafı: Anlaşmıştım!

Fransa ekibi Le Havre'de forma giyen A Milli Takım sol beki Umut Meraş, Fransa'da oynamayı seçme amacının kendisini geliştirmek olduğunu belirterek hedefinin Premier lig olduğunu söyledi.

FUTBOL 24.04.2020 - 14:22 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

24 yaşındaki futbolcu, birço kulüpten teklifler aldığını söyledi. Meraş, "Menajer aracılığıyla olsun, Le Guen aracılığıyla olsun bazı şeyler geliyor ama şu an işime odaklanmam gerekiyor. Herkes sağlığına kavuştuktan sonra hedeflerimiz yolunda yürüyeceğiz. Her zaman söylüyorum. Hedefim Premier Lig, Oraya gitmek istiyorum ama elbette Bundesliga, Serie A da olur. Galatasaray'ın, Fenerbahçe'nin de ilgisi oldu. Beşiktaş'ın da sezon başı ilgisi olmuştu. Bunlar mutluluk verici şeyler. Ancak ben uzun süre Avrupa'da kalmayı hedefliyorum." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş sempati duyduğum bir takım

Sezon başında Beşiktaş ile anlaşmasına karşın transferin gerçekleşmediğini dile getiren Umut Meraş, "Ben sezon başında Beşiktaş ile anlaşmıştım. Bursaspor'da başkanlık seçimi oldu ve anlaşma iptal oldu. Fransa'ya gittiğim için hiç pişman değilim. Elbette Beşiktaş ülkenin en büyük kulüplerinden biri. Orada oynamak istediğim için transfer olacaktım. O an anlaşma yapılmıştı. Beşiktaş da benim sempati duyduğum bir takım. Ancak Fransa'ya gittiğim için de hiç 'keşke' demedim. Burada mutluyum" şeklinde konuştu. (Kaynak: Fanatik)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@