Beşiktaş Yönetimi'nde bir kaç haftadır konuşulan görev değişikliklerinin bu hafta gerçekleşmesi bekleniyor.


Transfer çalışmaları yüzünden sık sık yurt dışına gidip-gelen başkanFikret Orman geçen haftaki Yönetim Kurulu toplantısında görevdeğişiklikleri konusunu bu haftaki toplantıya bıraktığını söylemişti. Buhafta yapılacak toplantıda yeni görev dağılımını masaya yatıracak olanFikret Orman özellikle futbol takımının daha otoriter bir şekildedenetlenmesini istiyor.

AHMET NUR ÇEBİ, ÜMRANİYE'DE GÖREV ALMAYA SICAK BAKIYOR


Futbol A Takımı'nda geçtiğimiz sezon yaşanan futbol dışı olayların vekavgaların bu sezon sıkı bir denetimle önüne geçilmesini arzu eden Ormanbu sebeple ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'yi Ümraniye'nin başına getirmedüşüncesinde. Çebi'nin otoriter ve aynı zamanda babacan bir yapıya sahipolduğunu düşünen Fikret Orman,Çebi'den bundan sonraki mesaisiniÜmraniye için harcamasını ve takımı kontrol altında tutmasını istiyor.


Ümraniye'nin başına geçme teklifine sıcak bakan Ahmet Nur Çebikendisinin direkt olarak herhangi bir göreve talip olmayacağını vegörevlendirmenin başkanın yetkisinde olduğunu belirtmişti. İkinci başkanÇebi, futbol takımında kendisine ihtiyaç duyulup duyulmadığınıdeğerlendirip ,aynı zamanda Ümraniye'de sorun olup olmadığına bakacak.Nevzat Demir Tesisleri'nde sorunlar varsa ve bunları çözebileceğineinanıyorsa kabul edecek olan Çebi bu görev için başkana hiç bir zamanhayır demedi.

AHMET KAVALCI'NIN ÇEBİ İLE BİRLİKTE ÇALIŞMASI ÖNGÖRÜLÜYOR


Futbol A Takımı'ndan sorumlu olan ve futbolcuların çok sevdiği AhmetKavalcı'nın iyi niyetle yaptığı çalışmaları takdir eden başkan FikretOrman, Kavalcı'nın futbol takımı ile olan bağlarını koparmakistemiyor.Bu sebeple Futbol A Takımı'ndaki görevine devam edecek olanKavalcı'nın ,Çebi ile birlikte çalışarak daha çok yurt içi ,yurt dışıdeplasmanları ve kamplar ile ilgilenip futbol takımının basın sözcülüğügörevini yapması öngörülüyor.

ÜMRANİYE NEVZAT DEMİR TESİSLERİ YENİ ÇEKİŞMELERE GEBE


Ahmet Nur Çebi'nin önümüzdeki günlerde, Nevzat Demir Tesisleri'nde tekyetkili olarak göreve başlayacak olması ve Ümraniye’de yaşanacakdeğişimlerin beraberinde yeni tanımlamaları getirmesi de bekleniyor.Takımda Sportif Direktör konumunda olan ve şu ana kadar Ümraniye'nin teksorumlusu konumunda bulunan Önder Özen'in bu değişimden sonraÜmraniye'deki yetki sınırının ne olacağı şu anda belirsizliğini koruyor.Önder Özen'in geniş yetkilerinin Ahmet Nur Çebi tarafından kısıtlanıpkısıtlanmayacağı ve Çebi'nin Önder Özen ile koordine mi yoksa O'nunpatronu şeklinde mi çalışacağı Ahmet Nur Çebi'nin bu görevi kabul edipNevzat Demir Tesisleri'ne yerleşmesinin ardından belli olacak.

YÖNETİMDE BAŞKA GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ DE OLACAK


Beşiktaş yönetimindeki görevlendirmelerin sadece Ümraniye ile sınırlıkalmayacağı Başkan Fikret Orman'ın Genel Sekreterliğe Ahmet Ürkmezgil'iasbaşkanlığa da Umut Güner'i getireceği öğrenildi.