Malatyaspor'un tecrübeli stoperi Yalçın Ayhan, Beşiktaş'a transfer olup, 1 gün sonra nasıl geri gönderildiğinin hikayesini ilk kez açıkladı.

"Beşiktaş transferim sonrasında inanın ne olduğunu anlamadım. Önce İngiltere kampına gittim sonra 1 gün sonra İstanbul’a dönmem gerektiğini söylediler ne olduğunu bende anlayamadım. İnanın bunu ilk kez söylüyorum uçakta dönerken sinirimden ağladım ama bunlar büyük camiayı karalamak için bahane değildir. Ben Beşiktaş’ın alt yapısında da oynadım. Türkiye’nin en büyük camialarından bir tanesidir. Biz profesyonel oyuncularız hiç takılmadan önüme bakarak işime dönüş yaptım. Kısmet değilmiş. Böyle bir tecrübe yaşamış oldum. Ben hayatım boyunca kimseyi karalamak istemedim. Nasip değilmiş.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest! Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest!

***

Beşiktaş hak etti

"Beşiktaş'ı canı gönülden tebrik ediyorum. Oynadıkları oyun, taraftarları ile rakibimizin gözünden baktığımız zaman hak ettiklerini düşünüyorum. Zaten 1 sene önce kazandıkları şampiyonluğu perçinlemiş oldular. Bizim Başakşehir’le şampiyon olamamamızın nedeni Anadolu takımlarına kaybettiğimiz puanlardı."

***

Kaynak: Akşam