Siyah-Beyazlı yönetim, Liverpool mücadelesi öncesinde umutlu... FANATİK'e açıklamalarda bulunan Beşiktaş'ın Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Erdal Torunoğulları, “Oyuncularımıza ve teknik ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Turu geçecek güce ve in

Gözden kaçırmayın

Wout Weghorst'tan Beşiktaş sözleri Wout Weghorst'tan Beşiktaş sözleri

Avrupa Ligi ikinci tur ilk maçında Liverpool deplasmanından 1-0’lık sonuçla ayrılan Siyah-Beyazlılar’da yönetim, rövanş öncesinde sakat ve cezalı isimlerin çokluğuna rağmen oyuncularına sonuna kadar güveniyor. FANATİK’e özel açıklamalarda bulunanBeşiktaş’ın Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Erdal Torunoğulları, yarınki mücadele öncesinde umutlu olduklarını belirterek, “Bu sezon İngiltere takımlarıyla oynadığımız maçlar ortada. Arsenal’e karşı daTottenham’a karşı da başarılı bir şekilde oynadık.Liverpool deplasmanında da iyi bir oyun ortaya koyduk ama son dakikalarda şanssız bir pozisyonun ardından gelen penaltı golüyle avantajı rakibimize verdik. Ama henüz biten bir şey yok. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Turu geçecek güce ve inanca sahibiz” ifadelerini kullandı.

Taraftara özel teşekkür

Beşiktaş Yönetim Kurulu olarak, Siyah-Beyazlı taraftarların bu maça gösterdiği yoğun ilgi sebebiyle çok mutlu olduklarını belirten Torunoğulları, bu desteğin tüm sezon boyunca oynayacakları iç saha maçlarında sürmesi gerektiğini söyledi. Başarılı yönetici, “Taraftarımıza özel olarak teşekkür ediyorum. Bu maça çok büyük ilgi gösterdiler. Onların da desteğiyle umuyorum ki turu geçen taraf biz olacağız” diye konuştu.