Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar, yeni transfer Demba Ba'ya övgüler yağdırdı. NTV Spor'a konuşan Vardar "Çok önemli bir transfer" dedi

 Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar, Demba Ba'nın siyah-beyazlı takıma transferiyle ilgili önemli bilgiler verdi. NTV Spor'a konuşan Mete Vardar "Demba Ba, Türk futbol tarihine geçecek bir transfer" dedi. 


Demba Ba'nın Beşiktaş'a çok şey katacağını ifade eden Vardar "Bugün-yarın sağlık kontrolünden sonra imzalar atılır. Kendisini sabırsızlıkla bekliyoruz. Türk futbol tarihi için çok önemli bir transfer. Kamp dönemimiz verimli geçiyor. Demba Ba da takıma uyum sağlayacak. Kalite olarak kendini ispatlamış bir futbolcu. Uzun seneler katkı sağlayacaktır. Bir sorun çıkmazsa kampa dahil olacaktır. Demba Ba'nın fiyatı 10-15 günlük bir çalışmanın ardından 6-7 milyon civarında bir rakama düştü" dedi. 

Gözden kaçırmayın

Başkan Çebi'den Nadiem Amiri sözleri Başkan Çebi'den Nadiem Amiri sözleri

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Mete Vardar "Yeni transferlerle kalitemiz artacak. Forvet hattımızda Cenk Tosun, Mustafa Pektemek, Ömer Şişmanoğlu ve Demba Ba olacak. Bu 4 arkadaş ciddi bir rekabete girecektir. Çok çalışıyoruz. Kazanmaya alışan bir takım haline geleceğiz. İnşallah Şampiyonlar Ligi'nde başarılı oluruz. Lanzini de görüştüğümüz futbolculardan bir tanesi. Beşiktaş'ta transfer bitmez" diye konuştu.