Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın tur şansını değerlendirdi.

2 SORU 2 CEVAP 

Gözden kaçırmayın

Aboubakar resmen açıklandı! Maliyeti belli oldu! Aboubakar resmen açıklandı! Maliyeti belli oldu!

1- Çok yüksek maliyetlerle kurulan Trabzonspor önce kupa, ardından lig ve son olarak da Avrupa Ligi'ne havlu attı. Bu konudaki yorumunuz nedir?

2- Beşiktaş'ın Anfield Road'da Liverpool karşısında iyi oynadığına katılıyor musunuz? Maçtan istediği sonucu alan takıma bakınca biz kendimizi mi kandırıyoruz?

AHMET ÇAKAR

Acemice hata Beşiktaş'ı yaktı

1- Maalesef Trabzonspor için Avrupa Ligi de bitti. Napoli'ye elendiler. Türkiye Kupası'ndan elendiler ve ligde de ilk 3 şansları yok. Artık mücadeleleri ancak dördüncülük için olabilir. Bu kadar büyük bütçeyle kurulmuş bir takım için daha sezonun neredeyse yarısı bitmişken çok vahim bir tablo ortada. Trabzonsporlu dostların çok ciddi düşünmeleri gerekiyor. 
2- Kesinlikle katılıyorum. Beşiktaş çok iyi mücadele etti ve en az Liverpool kadar hatta onlardan fazla pozisyon yakaladı. Maç pekala 0-0 bitecekken Motta'nın acemice yaptırdığı bir penaltı Liverpool'a galibiyeti getirdi. Bence Beşiktaş çok iyi mücadele etmiştir. Bir üst tur için şansı var mıdır, az da olsa vardır. 1-0'a rağmen Liverpool'u elemek imkansız mı, hayır. Ama zor olduğunu kabul etmek lazım.