Siyah-Beyazlılar’ın Kartal Yuvaları’ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, geçtiğimiz cumartesi günü Vodafone Arena’nın yanında yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden kulüp personeli Tunç Uncu’ya yardım konusunda açıklamalarda bulundu.
Fanatik gazetesine konuşan tecrübeli yönetici, Uncu’nun ailesine maddi destek için yapılacak kampanyanın henüz netleşmediğini söyledi. Mican, “Twitter üzerinden birçok spekülasyon yapılıyor. Ancak henüz atılan bir adım yok. Bu konudaki projelerimiz hazır. Yönetici arkadaşlarımızla yarın (bugün) yapacağımız kurul toplantısında düşüncelerimizi paylaşıp kararımızı vereceğiz. Bu konu bizim için oldukça ciddi. Bundan dolayı yönetici arkadaşlarımızla yapacağımız toplantı sonrasında harekete geçip elimizden gelen neyse yapacağız” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Yönetimi’nin Tunç Uncu’nun ismini çalıştığı Vodafone Arena’daki Kartal Yuvası’na verebileceği konuşuluyor. Ek olarak Tunç Uncu’nun resmini taşıyan tişörtlerin de basılıp, gelirinin ailesine bağışlanması gündemde. 

EV HEDİYE EDİLİYOR
BipSpor'un haberine göre; Beşiktaş Yönetimi, Kartal Yuvası'nda çalışan ve İstanbul'da yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden Tunç Uncu'nun ailesine bir ev hediye etme kararı aldı.

Ekonomik olarak oldukça zor durumda olan ve neredeyse harabe gibi evde yaşayan Tunç'un ailesi için siyah-beyazlı taraftarlar da harekete geçti. Kahpe saldırıda yaşamını yitiren Tunç'un ailesine yardım etmek için Beşiktaş Yönetimi'ni mesaj yağmuruna tutan siyah-beyazlı taraftarlar, Vodafone Arena'nın altında yer alan Kartal Yuvası'nın 1 günlük gelirinin Tunç Unvu'nun ailesine verilmesini talep etti.