“Transferler Ada'ya Yetişsin“

Bilic, transfer konusunda sonuç üretmekte zorlanan yönetime Mete Vardar aracılığıyla mesaj gönderdi. Yeni isimlerin 13 Temmuz'daki İngiltere kampına yetiştirilmesini isteyen Hırvat çalıştırıcı, “Takımın gelecek sezondaki durumu burada şekillenecek”di

FUTBOL 01.07.2014 - 03:57 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için temaslarını sürdürenBeşiktaş’ta, henüz Cenk Tosun dışında yeni bir ismin kadroyakazandırılamamasına, Slaven Bilic’ten tepki geldi. Hırvat hocanın,Almanya kampıyla beraber A Takım’ın başındaki görevine başlayan MeteVardar’a, transferlerin İngiltere kampına yetişmesi konusunda taleptebulunduğu bildirildi. Takımdan ayrılan Manuel Fernandes, Hugo Almeida,Gökhan Töre, Ramon Motta ve Jermaine Jones gibi isimlerin yerinindoldurulmasını gerektiğini söyleyen Bilic’in, “Burada genelliklekondüsyon üzerine çalışmalarımızı yapacağız. İngiltere’de ise taktik veyeni sistem çalışmaları yapıp bunları hazırlık maçlarında sahada görmeimkanı bulacağız. Bu yüzden yeni isimlerin sezonun ikinci kamp yeriİngiltere’de aramıza katılması şart” diyerek Vardar’a öneride bulunduğuöğrenildi.

‘Artık kolay takım yok’


13 Temmuz’da başlayacak olan İngiltere kampı öncesinde yönetimdentransfer konusunda büyük beklentilerinin olduğunu söyleyen Bilic’in, “Aysonunda Şampiyonlar Ligi için eleme maçlarımız var. Artık bu turnuvadakolay takım yok. İki zorlu rakip bizi bekliyor. Bize güç katabilecekisimler aramıza ne kadar erken kazandırılırsa işimiz o derecekolaylaşır” dediği bildirildi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@