Devre arasında takımı güçlendirmek adına transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın transferdeki 3 ana bölgesi belli oldu.

Devrearasında takıma katkı sağlaması için transfer çalışmalarına başlayanBeşiktaş'ın ara transfer döneminde 3 bölgeye transfer gerçekleştirmekistiyor.

Gözden kaçırmayın

Serdal Adalı'ıdan Çarşı ziyareti Serdal Adalı'ıdan Çarşı ziyareti

Siyah Beyazlı ekibin sağ bek, forvet ve natif olarak bir defansif ortasahyı kadrosuna katmak istiyor. Sezon öncesi Serdar Kurtuluş'u yenidenkadrosuna katan Beşiktaş, oyuncunun kötü bir performans göstermesinin veorada natifsizlik yüzünden orayı doldurmak istiyor. Forvet sorunuçeken Almeida dışında diğer golcülerinden pek verim alamayan veAlmeida'nın da eleştiriler alması Beşiktaş yönetimi için bu bölgelerinöncelik olmasını sağladı.

Beşiktaş'ın devre arasında bu üç bölgeye mutlaka transfer yapacağı öğreniliyor.Akhisar Belediyespor'un başarılı futbolcusu Uğur Demirok, Beşiktaş'a çok yakın.SporToto Süper Lig takımı Akhisar Belediyespor'un başarılı gençstoperiUğur Demirok ile ilgilenen Beşiktaş bu transferle ilgili önemliadımlarattı.Galatasaray altyapısıdan yetişen ve Akhisar takımındagösterdiğiperformansla beğeni toplayan Uğur Demirok ile prensipteanlaşıldığı vetransferin gerçekleşmesi için son pürüzlerin kaldığıöğrenildi.


Sağ bek konusunda ise Eskişehirspor Yönetimi'nin transferine izin vermemesi nedeniyle alınamayan Veysel'in sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olmasısiyah-beyazlıların en büyük kozu olarak görülüyor.