Transferde Karar Günü!

Başkan Fikret Orman, Yönetim Kurulu’nu bugün topluyor.Tüm transfer masaya yatırılacak ve son kararlar verilecek.

GÜNDEM 02.06.2014 - 02:35 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

SİYAH-Beyazlılar’da transfer için kritik gün geldi çattı. BaşkanFikret Orman, bugün Yönetim Kurulu’nu topluyor. Orman, yaptığıgörüşmeleri ve ulaştığı sonuçları yöneticiler ile paylaşacak. FutbolDirektörü Önder Özen de Brezilya’ya gidip izlediği futbolcularınraporunu yönetime sunacak. Yöneticiler, hangi oyuncuları KAP’abildireceklerine bu toplantıda karara bağlanacak.

İşte Beşiktaş’ın transfer listesi:  

GOLCÜ İÇİN ‘GENÇ DROGBA’ FAVORİ1- Forvet:Demba Ba ve Fernando Torres’den yüksek maliyetleri nedeniyle vazgeçenOrman, Önder Özen’in çok istediği Khoumar Babacar’ı listenin en tepesinekoydu. Yöneticiler de bu oyuncuya ‘Onay’ verirse görüşmeler hemenbaşlayacak. Lukaku’nun kiralık alınması için de Chelsea ile görüşülecek.

2- Stoper:Stoper bölgesi için favori Rodrigo Moledo. Başkan Orman’ın onay verdiğiBrezilyalı stopere, yöneticiler de sıcak bakıyor. Metalist Kharkiv ilegörüşmeler yarın KAP’a bildirilebilir. Karabükspor’lu stoper Mabiala ilede görüşme yapılacak. Özen’in istediği Cruzeiro Dede için de bilgialışverişi olacak.

DANNY’YE UYRUĞU ENGEL OLABİLİR


3- 10 numara:Van der Vaart’tan sakatlığı nedeniyle vazgeçildi. Şu anda ‘10numara’nın favorisi Zenit forması giyen Danny… Bazı yöneticiler,oyuncunun Portekizli olması nedeniyle bu transfere sıcak bakmıyor.Kartal’ın ‘10 numara’daki diğer natifi ise Mainz forması giyenYunus Mallı. Özen’in Brezilya’da belirlediği ’10 numara’larda masayayatırılacak.

ÖNCE OLCAN SONRA GÖKHAN TÖRE4- Sol bek:Yöneticilerin fikir birliğine vardığı tek konu: Roman Motta…Corinthians ile son görüşmeler yapılacak ve Brezilyalı yıldız ilesözleşme imzalanacak. Önder Özen, oyuncu ile her konuda anlaştı.

5-Sağ kanat:Olcan Adın, ilk öncelik olarak görünüyor. Olcan ile anlaşılmazsa GökhanTöre için girişimler yapılacak. Karabükspor forması giyen Ahmet İlhanÖzek, kesin transfer edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@