''Transfer Polemiği''

Beşiktaş'ta futbolun patronları Slaven Biliç ve Önder Özen’in bir türlü anlaşamaması nedeniyle transferde sorunlar daha da büyüyor

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
KARTAL'DA Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile Slaven Biliç arasındakigerilim günden güne artarken artık transferleri de engelleme sorunuyaşanıyor. Son yaşanan kriz ise sağ kanat için... Önder ÖzenEskişehirspor'dan Tarık Çamdal'ı kulübe kazandırmak için kollardısıvarken geçtiğimiz günlerde de Eskişehir Başkanı Mesut Hoşcan ile demasaya oturdu.  ÖZEN transferi bitirme aşamasına gelirken Biliç'in Tarık'ı istememesive Kayseri’den Sefa Yılmaz ismi üzerinde ısrarcı olması yenidentartışmalara neden oldu. 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun dasiyah-beyazlı formayı giymek istediği ve teklifi kabul ettiğiöğrenilirken Beşiktaş bonservis bedeli olarak 2 milyon Euro önerdi.Ancak Kayseri, 4 milyon Euro'dan başlattığı pazarlıkta 3.5 milyonEuro'ya gerilerken görüşmeler de bu aşamada durdu.
 ÖZEN ve Biliç'in bir türlü ortak paydada buluşamaması nedeniyletransfer yapılamazken daha önce başkan Orman'ın "Transferler kampayetişecek" demesine rağmen ikilinin anlaşamaması yüzünden sıkıntıyaşanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@