Transfer çalışmaları da askıya alındı

Lider Beşiktaş'ta en çok merak edilen konulardan biri, yönetimin Bilic'le yoluna devam edip etmeyeceği.

FUTBOL 07.05.2015 - 06:00 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı
Lider Beşiktaş'ta en çok merak edilen konulardan biri, yönetimin Bilic'le yoluna devam edip etmeyeceği. Başkan Fikret Orman ve ekibi, her ne kadar, "Şu anda gündemimizde sadece lig yarışı var"dese de camiada Bilic'in kaderinin şampiyonluğa bağlı olduğu konuşuluyor... Yönetime yakın çevrelerin ortak yorumu ise şöyle: "Kulüp Bilic'le devam etme kararlılığında olsa bunu sözleşme ile ortaya koyardı. Yönetim, başarıya göre karar verecek. Şampiyonluk gelirse Bilic takımın başında kalacak, gelmezse gönderilecek. Bilic'in ayrılma olasılığı nedeniyle transfer çalışmaları da askıya alındı. Böylece yeni teknik direktöre transferde söz hakkı tanınacak." 


SİVOK YETİŞİYOR

Sol el parmağındaki kırık nedeniyle ameliyat olan Sivok, idmanın ilk bölümünde takımla çalıştı. Çek yıldız, Gaziantep maçında sahada.

BİR TEK DİLEĞİM VAR ŞAMPİYON OL YETER

Trump Towers Alışveriş Merkezi'ne kurulan dilek ağacı, büyük ilgi gördü. Dilek kartlarının en çoğu, "Beşiktaş şampiyon olsun" şeklindeydi. 

GEMLİK'TEN GELİP AĞAÇ DİKTİLER!

Gemlik Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, dün yapılan idmanı ziyaret edip takıma çiçek verdi. Dernek üyeleri, daha sonra tesislere ağaç dikti.