Trabzonspor Tolgay girişimlerini sürdürüyor

Başkan Muharrem Usta, Kasımpaşa ile sözleşmesi bitecek sağ kanat Tunay ile büyük oranda anlaştı. Usta, Beşiktaşlı Tolgay için de “Transferi için şu anda hiçbir sorun gözükmüyor” yorumu yaptı.

FUTBOL 01.03.2017 - 10:42 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Gelecek sezon 50. yılda şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturma yolunda şimdiden girişimlere başlayan Trabzonspor yönetimi, ilk etapta Türkiye içerisinden alacağı oyuncuların işini bitirecek. Teknik direktör Ersun Yanal ile ayrıntılı bir değerlendirme yapan Başkan Muharrem Usta, bu doğrultuda transfer çalışmaları için düğmeye bastı.

Başkan Usta'nın ilk etapta Kasımpaşa ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Tunay Torun ile masaya oturduğu öğrenildi. Henüz bu konuda el sıkışılmasa da görüşmelerin olumlu geçtiği ve transferin gerçekleşme ihtimalinin çok yüksek olduğu belirtildi. Bordo-mavililerin başkanı Usta'nın, devre arasında kadrosuna katamadığı Tolgay Arslan için yaptığı girişimler de sürüyor. Başkanın yakın çevresine, "Tolgay'ın sezon sonunda transfer olması noktasında Beşiktaş ile bir sorun gözükmüyor. Onlarla anlaşabiliriz" dediği ve oyuncuyla temasların da devam ettiği vurgulandı.

Fotomaç

Gelişmelerden Haberdar Olun

@