Tosic'ten veda sözleri...

Beşiktaş, Dusco Tosic'in transferi konusunda Guangzhou R&F Football Club ile görüşmelere başlandığını açıkladı. Çin kulübü anlaşmanın kesinleştiğini ve sözleşmenin 2,5 yıllık olduğu belirtildi.

GÜNDEM 18.05.2018 - 11:19 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta beklenen oldu ve Sırp savunma oyuncusu Dusko Tosic'in transferi resmen açıklandı.

Tosic, önümüzdeki sezon Çin'in Guangzhou R&F Football Club takımında forma giyecek.

Transferin 5 milyon euro karşılığında gerçekleştiği öğrenilirken; Tosic'in 500 bin euroluk alacağı hesaba katılınca Siyah-Beyazlıların kasasına bu transferle 4.5 milyon euro civarı bir rakam girecek.

ÇİNLİLER AÇIKLADI! '2.5 YILLIK İMZA'

Guangzhou R&F kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Beşiktaş'la kesin anlaşmaya varıldığını belirtti. Resmi açıklamada Sırp oyuncu Dusko Tosic'le 2.5 yıllık anlaşma yapıldığı açıklandı.

TOSİC'TEN VEDA AÇIKLAMASI

Çin'e transfer olan Dusko Tosic, İnstagram hesbından yaptığı açıklamayla Beşiktaş'a veda etti.

İşte Tosic'in veda açıklaması;

'Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bu kulüp ve taraflarlar için ne desem çok az 3 yıl boyunca Türkiye'nin en büyük kulübü olan Bjk forması giymek ve bu büyük taraflarlar önünde maçlara çıkmak benim için her zaman gurur vericiydi. Lütfen bu sene şampiyon olamadığımız için üzülmeyin biz takım olarak elimizden gelen herşeyi yaptık, maalesef başaramadık. Bu kulüp ve bu taraflar herşeyin en iyisini hakediyor. Siz bu takımın,teknik direktörünün ve kulüp başkanının her zaman arkasında durun. Siz her zaman iyi ve kötü zamanımda arkamda durdunuz onun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her maça sizin bu manevi desteğinizle çıkmam , içimdeki bjk sevgisini gittikçe büyüttü. Bu sevgiyi her maça çıktığımda ortaya koymaya çalıştım. Beşiktaş benim için bir aile gibi oldu gidiyorum lakin uzaktada olsam içimdeki Beşiktaş sevgisi her zaman kalacak uzaktanda olsa sevmeye devam edeceğim.'

Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@