Torunoğulları ve Kocadağ'ın Oğuzhan & Lens planı

Beşiktaş'ta Jeremain Lens ve Oğuzhan Özyakup ile yolların ayrılması planlanıyor. Transferi düşünülen Erick Gutierrez için PSV'ye Jeremain Lens ve Oğuzhan Özyakup'un birlikte teklif edilmesi gündeme geldi.

GÜNDEM 02.01.2020 - 09:55 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta Erdal Torunoğulları ile Emre Kocadağ, Yunus Mallı ve Erick Gutierrez için yılbaşının hemen ardından yola çıktı ama TFF’nin getirdiği limit, siyah-beyazlıların elini kolunu bağlamış durumda. Torunoğulları ile Kocadağ’ın, Eindhoven’den PSV ile görüşme yapmadan önce Hollanda’dan bazı takımlarla Lens ve Oğuzhan için görüşme yapacakları bildirildi. Siyah-beyazlı yöneticilerin amacının en azından Lens ile Oğuzhan’ın maliyetlerinin bir kısmından kurtularak para kazanmadan da olsa kiralık vererek limit yaratmak.

PSV'ye imkansız önerilecek! Lens + Oğuzhan

Beşiktaş'ta orta sahaya Erick Gutierrez'in transfer edilmesi planlanıyor. PSV ile Erick Gutierrez için yapılacak görüşmede Beşiktaş’ın Oğuzhan Özyakup ve Jeremain Lens takasını aynı anda masaya koyacağı iddia edildi. Hem Oğuzhan’ı hem de Lens’i Gutierrez’in bonservisine karşılık PSV’ye önermeyi düşünen Beşiktaş’ın amacının bir taşla üç vurmak olduğu belirtildi. Ancak iki oyuncunun sadece 6 aylık maaş maliyetinin 2.5 milyon Euro’yu bulması nedeniyle PSV’nin bu teklife evet demesine imkan verilmediği bildirildi. (Kaynak: Fotospor)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@