Torunoğulları Abdülkadir Parmak'ın temsilcisi ile görüştü

Beşiktaş ile Trabzonspor hakkında sürpriz bir transfer iddiası ortaya atıldı... Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan ayrılma kararı aldığı iddia edilen Abdulkadir Parmak ile ilgilendiği iddia edildi. Hatta iki kulüp arasında Abdulkadir Parmak - Oğuzhan Özyaku

GÜNDEM 07.01.2020 - 21:01 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Trabzonspor'da önce kendisini 24 yaşında Türk futboluna kazandıran Ünal Karaman’ın ayrılması, ardından da Badou Ndiaye’nin yerine transfer edilmesiyle hayal kırıklığı yaşadığı iddia edilen Abdulkadir Parmak’ın temsilcisi Burak Denizli’nin, Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları ile bir görüşme yapması kafaları karıştırdı.

Oğuzhan Özyakup ile takas mı edilecek?

Bir süredir Oğuzhan Özyakup’un Trabzonspor’a gideceğinin iddia edildiği ortamda, bu kez de Oğuzhan Özyakup ile Abdulkadir Parmak takasının gerçekleşebileceği dedikoduları gündeme geldi.

Yakın zamanda iki kulüp arasında transfer hareketliliği var

Yakın zamanda transfer dönemlerinde iki kulüp arasında transfer gelişmeleri yaşanıyor. Yakın zamanda Beşiktaş'tan Olcay Şahan, Trabzonspor'a transfer olurken, Burak Yılmaz ise Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer olmuştu.

Trabzonspor'un en istikrarlılarından

Abdulkadir Parmak, ligin ilk yarısında Trabzonspor ile 24 maça çıktı. Abdulkadir Parmak bu maçlarda 2 gol atıp, 2 asist gerçekleştirdi. (Kaynak: Fotospor)