''Töre Rakiplerimizden Birine Giderse''

Beşiktaş, 5 oyuncu alarak transferi tamamlayacak. Siyah-beyazlı kulübün 2. başkanı Ahmet Nur Çebi, 3 yabancı ve 2 yerli transferi yapacaklarını söyledi. Çebi, Gökhan Töre için girişimlerin sürdüğünü söylerken, Diego Ribas transferi ile ilgili ilginç

GÜNDEM 05.06.2014 - 22:41 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Beşiktaş'ın Diego ileilgilendiğini, oyuncu Fenerbahçe'ye imza attıktan sonra öğrendim" dedi.

TRT Spor'a konuşan Çebi, transferde 3 yabancı ve 2 yerli oyuncualarak kadrolarını güçlendireceklerini söyledi. Çebi "Bu 4 yabancı ve 1yerli de olabilir. Bu konuda çalışmalar yapılıyor. 10-11 milyon eurocivarında bir bütçe ile yola çıktık ama bütçemiz 3-4 milyon euro dahaartacak" dedi. 

Kulüpte şimdiye kadar sadece Tolga Zengin transferinin içinde yeraldığını, diğer transferlere karışmadığını belirten Çebi, "Ronaldinhotransferi için başkan Fikret Orman, görüşmeleri benim yürütmemi istedi.4.5 milyon euroya, sponsor bulunca anlaştık. Sonra Ronaldinho gelmemekararı aldı" açıklamasını yaptı.

ÇEBİ'DEN İLGİNÇ DIEGO AÇIKLAMASI
"Beşiktaş'ınDiego ile ilgilendiğini, oyuncu Fenerbahçe'ye imza attıktan sonraöğrendim" diyen Çebi, Olcan Adın konusunda da yönetimin kendisinigörevlendirdiğini dile getirdi. Beşiktaş 2. Başkanı, "Ben İbrahimHacıosmanoğlu'nu aradım. Satmak istemediklerini söylediler. Satmakistemiyorlarsa ilgilenmek bize yakışmaz" diye konuştu..

"GÖKHAN RAKİPLERİMİZDEN BİRİNE GİDERSE..."Çebi,Gökhan Töre'nin bonservisi için Beşiktaş'ın öncelikli olduğunuvurgularken "Ama daha iyi şartlarda alabilirsek transferigerçekleşebilir. Rubin Kazan, yeniden kiralamak istemiyor" dedi.

Beşiktaş 2. Başkanı, Galatasaray'ın da ilgilendiği Gökhan Töre'nin rakiplerden birine gitmesine üzüleceğini dile getirdi.

"KEŞKE BASKI YAPABİLSEYDİM"Fernandes için geçensezon başında bir Rus kulübünden teklif geldiğini belirten Çebi, "AncakÖnder Özen, başkanımıza satılmaması gerektiğini söyledi. Keşke o günbaşkana baskı yapabilseydim dedi.

"YENİ SEZON OLİMPİYAT YA DA BAŞAKŞEHİR'DE OYANAYACAĞIZ"AhmetNur Çebi, göreve geldikten sonra Beşiktaş'ta mali disiplinsağladıklarını, Vodafone Arena'nın çatısının en geç şubat'dakapatılacağını bu süreçte Olimpiyat veya Başakşehir statlarından birindeoynayacaklarını sözlerine ekledi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@