Töre İçin Yeni Formül

Gökhan Töre’yi kadrosunda görmek isteyen Beşiktaş, Rubin Kazan’ı ikna etmek için farklı natiflere yönelecek. Siyah-beyazlılar, bonservis konusunda anlaşma sağlayamazsa, Töre’yi yeniden kiralamak için girişimde bulunacak.

FUTBOL 03.07.2014 - 04:28 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Olcan Adın’ın, Galatasaray ile anlaşmasının ardından Gökhan Töre’yi transfer etmek için yapılan çalışmalara hız veren Beşiktaş’ta, futbolun başına geçen Ahmet Nur Çebi, bu oyuncunun menajeriyle bir görüşme yaptı. Geçtiğimiz sezonu siyah - beyazlı takımda kiralık geçiren genç oyuncu için farklı natifler düşünülüyor.

Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile Teknik Direktör Slaven Bilic’in çok istediği Gökhan Töre için yeniden kiralama formülünün gündeme getirileceği ortaya çıktı. İlk etapta bu oyuncuyu bonservisiyle almaya çalışacak olan Beşiktaş Yönetimi, bunda başarı sağlayamazsa, Gökhan Töre’yi yeniden kiralamanın hesaplarını yapıyor. Rus kulübüyle iki sene daha sözleşmesi olan futbolcuyu iki yıllık kiralamak isteyen siyah-beyazlılar, Rubin Kazan yönetimine, Gökhan Töre ile sözleşme uzatmalarını teklif edecek. Rus kulübünün, bu oyuncuyla mukavele yenilemesi durumunda Kartal’ın, satın alma opsiyonlu olarak iki sene daha kiralamayı planladığı dile getirildi.


Beşiktaş’ta mutluyumBeşiktaş’ta oynamak için kendi yıllık ücretinden de fedakârlık yapmaya hazırlanan Gökhan da, Rubin Kazan Yönetimi ile konuşarak bu konuda kolaylık istediği bildirildi. Rus kulübüne, Beşiktaş’ta mutlu olduğunu söyleyen başarılı oyuncunun transferinin bir hafta içerisinde bitirilmeye çalışılacağı öğrenildi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@