Töre için A.Madrid ve Chelsea açıklaması

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Gökhan Töre'nin temsilcisi Ali Pektaş, siyah-beyazlı futbolcuyla ilgili konuştu.

FUTBOL 06.03.2015 - 15:42 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın başarılı orta saha oyuncusu Gökhan Töre'nin temsilcisi Ali Pektaş, milli futbolcunun yükselen performasında teme etkenin kendisini takımda çok mutlu hissetmesi olduğunu söyledi.

Radyospor'a konuşan Ali Pektaş, "Gökhan Töre'nin başarısındaki temel etken mutlu olması. Beşiktaş'ta çok mutlu. Hocası kendisine çok değer veriyor ve iyi çalışıyor. Bu nedenle başarılı" şeklinde konuştu.

DUYUMLARIMIZ VAR; DİREKT TEKLİF YOK 
Atletico de Madrid ve Chelsea'den kendilerine Gökhan için bir teklif ulaşmadığını belirten Pektaş, "Bize bir takım duyumlar geliyor. Bazı takımların ilgilendiği yönünde; ama direkt bir teklif gelmedi. İlgilenen takım olursa, öncelikli olarak Beşiktaş'a başvurması gerekir. Sözleşmesi devam ediyor" dedi.

ÖNCELİKLİ HEDEFİ BEŞİKTAŞ'TA KUPA KALDIRMAK 
Gökhan'ın öncelikli hedefinin Beşiktaş'ta kupa kaldırıp, şampiyonluklar yaşamak olduğunu belirten Ali Pektaş, "Şu an sadece Beşiktaş'taki hedeflerine kanalize oldu. Ama gelecekle ilgili konuşmak gerekirse söyleyeceğimiz şey, Gökhan gibi oyuncular her zaman Avrupa'nın en büyük takımlarında oynamak ister. Gelecekte göreceğiz. Avrupa Ligi ve Türkiye'de şampiyonluk kazanmak istiyor" ifadelerini kullandı.