Toraman'a Yeşil Işık

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Önder Özen ile yaptığı görüşmenin ardından basın mensuplarının karşısına çıktı, bilgi verdi.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
 Önder Özen ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “Spekülasyon yaratabilecek bir yoruma girmek istemiyorum. Önder Özen ile diyaloglarımız devam edecektir. Profesyonel anlamda ilişkilerimizi sona erdirdik. Tazminat talebi olup olmadığını sorduk. Asla böyle bir talebi olmadığını, hak ettiğinden fazla bir ücret istemediğini söyledi. Çok asil bir hareketti” yorumunu yaptı.

Kulüpte futbol direktörlüğü pozisyonunun sürdürüleceğini aktaran Başkan Orman, 2. Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştükten sonra görevlendirme yapacaklarını kaydetti. Ancak kulübe yakın çevreler, Gökhan Keskin’in bu görev için düşünüldüğünü dile getirdi. Kadro dışı kalan iki futbolcudan İbrahim Toraman’ın takıma dönmesini istediğini belirten Orman, Sezer Öztürk’ün bir başka ekibe kiralanabileceğinin sinyallerini verdi.

Demba Ba’da pazarlıkların istenen aşamaya geldiğini de söyleyen Orman, Gökhan Töre’nin transferiyle ilgili bir girişimleri olmadığını belirtti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@