Bilic, İbrahim Toraman ve Seze Öztürk'e yeni sezonda da sıcak bakmıyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan son dakika Rachid Ghezzal açıklaması Beşiktaş'tan son dakika Rachid Ghezzal açıklaması

Beşiktaş’ta geçen sezonun başında kavga ettikleri için kadro dışıbırakılmıştı İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk. Neredeyse tüm sezonutakımdan ayrı çalışarak geçirdi iki oyuncu. Yeni sezon için yönetim “Af”konusuna sıcak bakarken ilginç gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Herfırsatta özellikle Sezer’den yararlanılmadığını savunan Başkan FikretOrman, geçtiğimiz günlerde Futbol Genel Direktörü Önder Özen’le yaptığıgörüşmede bu konuyu masaya yatırdı. Başkan Fikret Orman, iki futbolcununda yeni sezon hazırlık kampına götürülmesini ve gelecekleri hakkındakamptan sonra karar verilmesi gerektiğini Özen’e aktardı. Önder Özen iseBilic’in Toraman ve Sezer’le ilgili net bir kararının bulunmadığını vetakıma katılmalarına yine çok sıcak bakmadığını söyledi.

SON KARAR İSTANBUL’DAToplantısırasında Bilic’i arayan Orman, kamp konusundaki düşüncesini Hırvathocaya da aktardı. Ancak Slaven Bilic yine kesin bir yanıt vermeyip “Şuanda kararım değişmiş değil başkanım. İstanbul’a döndüğümde bu olayıgörüşeceğiz. Ama takıma dönmelerine şu an için sıcak bakmıyorum” dedi.Bunun üzerine Başkan Orman farklı bir formülü gündeme getirerek “O zamansadece Sezer’i kampa götürün. Çünkü ona hatırı sayılır bir para ödedik.Bize faydalı olmadan, parasının hakkını vermeden gitmesin” diyekonuştu. Bilic’in bu formülü düşüneceği ve son kararın İstanbul dönüşüverileceği öğrenildi.

‘KAMP DÖNÜŞÜ SATABİLİRİZ’
Beşiktaş’taBaşkan Fikret Orman’ın dışında yöneticilerin de sadece Sezer’in kampagötürülmesine sıcak baktığı ifade edildi. Birçok yöneticinin, “Sezer’iiyi pazarlarsak satabiliriz. Hiç olmazsa kampa gitsin, hazırlıkmaçlarında oynasın. Kendisini gösterirse belki hoca kalmasını ister.Eğer takımda istemezse de iyi bir teklifi değerlendiririz” dediğiöğrenildi.