Toraman: Pepe çok şanslı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Toraman, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 03.10.2017 - 21:37 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

İşte o açıklamalar:

'Doğru projelerde yer almak istiyorum'

"Futbolu erken bıraktım. Antrenörlük için eğitimimi tamamlıyorum. Doğru zaman, doğru projelerde yer almak istiyorum. Futbolu bu sezon bırakırdım. Beşiktaş'ın Trabzonspor maçında eksikleri vardı. Beşiktaş kazanabilirdi de kaybedebilirdi de... Önemli olan hatalardan ders çıkarıp yola devam etmek. Hocanın kulübede olması etkili. Şenol Hoca kulübede olsaydı olumlu yönde takımı etkilerdi. Oyuncular yokluğunu hissetmiştir"

***

'Pepe Türkiye'nin en iyi takımına geldi'

"Pepe'den ne beklenebilir? Derbi maçlarda ve önemli karşılaşmalarda liderlik yapması... Pepe'nin takıma katkısı oluyor. Pepe ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktır. Pepe şanslı... Türkiye'nin en iyi takımına geldi"

***

'Şansızlığı Cenk Tosun...'

"Negredo'nun sol ayağı güçlü, kariyerine baktığımızda çok önemli bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Şanssızlığı Cenk Tosun şu anda harika işler yapıyor ve çok formda. Negredo'yu da küstürmemek lazım"

***

Talisca ve Caner Erkin konusu...

"Türkiye'de bu olaylar oluyor. Nedense bu olaylar Beşiktaş'ta dışarı sızıyor ve çok konuşuluyor. Futbolda adrenalin yüksek. Futbol oynarken farklı ruh haliniz var. Bunları uzatmamak lazım"

***

Kaynak: Ajansspor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@