''Toraman Başkanın Evinde''

Öyle gözüküyor ki; Cenazede bulunmamasının sebebi ,kavga ettiği Sezer Öztürk ile aynı ortamda bulunmak istememesi ve vefat varken günün 2. gündem konusu olmak istememesi olarak tanımlanabilir.

ÖZEL 18.10.2013 - 13:38 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Öyle gözüküyor ki; Cenazede bulunmamasının sebebi,kavga ettiği Sezer Öztürk ile aynı ortamda bulunmak istememesi ve vefatvarken günün 2. gündem konusu olmak istememesi olarak tanımlanabilir.


Sezer Öztürk’le kavga ettiği gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Kaptan İbrahim Toraman hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

BaşkanımızFikret Orman'ın babası Abdulkadir Orman'ın cenaze törenine Sezer Öztürkkatılırken, İbrahim Toraman'ın olmayışı akıllarda soru işaretibırakmıştı. Cenazeye katılmayan İbrahim Toraman için ,''Cenazeye gelmedi,Gülşenkonserine gitti eğlendi'' sözleri ortaya atılmış hatta bu davranışıyla kendi fişini çektiği iddia edilmişti.Son edinilen bilgilere göre de olay böylegelişmedi. Vefat haberini duyan ibrahim Toraman hemen Başkan FikretOrman'ı aradı ve Abdülkadir Orman'ın Acıbadem semtindeki evine gitti.Evde taziye mesajlarını sunduktan sonra Başkanla bir süre oturupkonuştu. Kavga konusunu aydınlatan Toraman, taziyeden sonraki süreçte debayramı değerlendirmek için ailesiyle birlikte tatile gitti.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@