Trabzon başkanının “Bilic, Tolgay Arslan’a mesaj atıp, ‘Gel, bu sezon şampiyon olalım seneye birlikte İngiltere’ye gideriz’ dedi” iddiası asılsız çıktı. Beşiktaş’ın hocasının gurbetçi oyuncuyu arayarak “Çabuk gel Liverpool maçına birlikte gideceğiz”

Tolgay Arslan transferi nedeniyle karşı karşıya gelen Beşiktaş ve Trabzonspor arasındaki tansiyon düşmüyor. Kartal’ın, BordoMavili yöneticilerin elinden söküp aldığı gurbetçi oyuncunun transferi sürecinde yaşananların ardından önceki gün bir televizyon programında konuşan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, “Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Tolgay’a mesaj atıp ‘Beşiktaş’a gel. Bu sezon şampiyon olalım, seneye birlikte İngiltere’ye gidelim dedi” iddiasında bulundu. Bilic’in seneye Tolgay’ı da alıp takımdan ayrılacağı iddiası bomba etkisi yaratırken konunun perde arkasında olayın bu şekilde gelişmediği ortaya çıktı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş 2. hazırlık maçında berabere kaldı Beşiktaş 2. hazırlık maçında berabere kaldı

 

MESAJ YOK ARAMA VAR


Tolgay’ın, Bilic ile konuşmak istemesi üzerine ikilinin bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği ve asla mesaj atma gibi bir durumun olmadığı öğrenildi. Hırvat hocanın, gurbetçi yıldıza “Gel, bu sezon şampiyon olalım seneye birlikte İngiltere’ye gideriz’ demediği aksine şubat ayında Avrupa Ligi’nde oynanacak olan Liverpool maçını kastederek “Çabuk gel, İngiltere’ye gidiyoruz. Seni takımımda görmek beni mutlu edecek. Gelecek vaat ediyorsun ve benim takımımın jokeri olacaksın” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

 

HABERTÜRK