Tolgay'dan açıklama var!

Trabzonspor'la anlaştı derken Beşiktaş'a transfer olmayı tercih eden Tolgay Arslan, facebook hesabından Beşiktaş formasıyla çektirdiği bir resmi paylaştı, takipçilerine bir de mesaj yolladı.

FUTBOL 26.01.2015 - 15:53 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Trabzonspor ile Beşiktaş arasında adeta ufak çaplı bir kriz çıkartan ve bordo-mavililerin transferinden son anda vazgeçtiği Tolgay Arslan, yeni takımını bizzat kendisi açıkladı.

Sabah saatlerinde Beşiktaş'ın Kamu Aydınlatma Platformu'na yetenekli oyuncunun kendisi ve kulübü ile transfer görüşmelerinin başladığını açıklamasının ardından Tolgay Arslan, Beşiktaş'a imza attığını açıkladı.

Facebook hesabı üzerinden Türkçe bir açıklama yayınlayan 24 yaşındaki oyuncu, "Bu süreçte gelen teklifleri değerlendirip kalbimin sesini dinledim ve Beşiktaş'a imza attim" ifadelerini kullandı.

İşte Tolgay Arslan'ın o paylaşımı ve mesaj metni:

"Ben bugün Bu haberi sizinle paylaştığım için çok mutluyum ISTANBUL BEŞİKTAŞ la anlaşma sağlandı. Bu süreçte gelen teklifleri değerlendirip kalbimin sesini dinledim ve Beşiktaş'a imza attim. Bugüne kadar Hamburg'ta beni her yolda destekleyen herkese çok teşekür ediyorum.  Hamburg devamli benim evim olacak ve sizi herzaman kalbimde taşıyacagim"

Tolgay Arslan, Beşiktaş'ı açıkladı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@