Tolgay Arslan'ın, yapacağı ekstra çalışmalarla Kasımpaşa maçında kadrodaki yerine dönmeyi hedeflediği bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Rıdvan Yılmaz'ın E.Frankfurt transferi neden resmileşmedi? Rıdvan Yılmaz'ın E.Frankfurt transferi neden resmileşmedi?
 Sezon başında dizinden yaşadığı sakatlık sebebiyle takımından uzun süre uzak kalan, yoğun tedavi sürecinin ardından ligin ikinci yarısında takımına dönen Tolgay Arslan, ilk 11’deki yerini Oğuzhan’a kaptırmıştı.
Takıma katılmasının ardından istediği kadar süre alamayan başarılı futbolcunun, Süper Lig’e milli aranın girmesini iyi bir şekilde değerlendirip yapacağı ekstra çalışmalarla Kasımpaşa maçında kadrodaki yerine dönmeyi hedeflediği bildirildi.

Kaptanın tedavisi sürüyor

Sağ kaburgasındaki kas yırtığı sebebiyle önceki günkü Antalyaspor mücadelesinde görev yapamayan Tolga Zengin’in tedavisi ara vermeden başladı. Siyah-Beyazlılar’ın sağlık heyetinin çalışmalara en yakın zamanda geri döndürmek için yoğun çaba sarf ettiği tecrübeli kalecinin, milli aradaki tedavi sürecinin ardından Kasımpaşa’yla 4 Nisan’da oynanacak mücadeleye yetiştirileceği öğrenildi.

Alexis: Formayı alacağım

Ara transfer döneminde Beşiktaş’a kazandırılan Alexis Delgado, önceki günkü Antalyaspor mücadelesinde formasını asıl bölgesi ön libero olan Necip Uysal’a kaptırmasıyla ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Antalyaspor mücadelesinin ardından bu durumla ilgili olarak düşüncelerini basın mensuplarıyla paylaşan İspanyol futbolcu, “Önemli olan takımımızın kazanması. Necip oldukça iyi bir performans sergiliyor. Formayı ondan geri almak için çaba göstereceğim” ifadelerini kullandı.