En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Tolgay Arslan'ın o videosu heyecanlandırdı

Futbol 07.12.2015, 15:40
 Tolgay Arslan : Geliyorum, çok az kaldı.İşte o görüntüler...
Yorumlar (6)
aslanavcisi 5 yıl önce
tolgay dönünce müthiş olacak..
Yamakasi 5 yıl önce
Dün gece Fener maçında Antepli Orkan diye bir çocuk girdi, fuleli çift ayak süper bir yetenek, daha 19 yaşında, Wolsfburg altyapısından yetişmiş mükemmel bir topçu, Arda gibi, Oğuzhan gibi aynı, Antep'in başında da Mutlu var, zorluk çıkarmaz, yönetime iletelim, Fenev Cincon farketmeden ucuz yollu alalım şimdiden, 2. Oğuzhan olur, yönetime yakın olan varsa yayalım arkadaşlar (!)
Yamakasi 5 yıl önce
Orkan Çınar, sol bekte de oynayabiliyormuş, baktım şimdi, iki kez Antep 150 bine kiralamış, 3. senesinde 50 bine almış, 19 yaşında, Fener maçında izledim, Caner kendisini faulle durdurabildi, ceza sahası içinde önce ayağına bastı, sonra ittirdi, penaltıyı hakemler görmezlikten geldi, şimdiden alınsa iyi olur, ilerde almaya kalkarsan Antep kapıyı 10 milyondan açar.
Yamakasi 5 yıl önce
Dün gece Fener maçında oyuna Antepli Orkan diye bir çocuk girdi, fuleli çift ayak süper bir yetenek, daha 19 yaşında, Wolfsburg altyapısından yetişmiş mükemmel bir topçu, Arda gibi, Oğuzhan gibi aynı, Antep'in başında da Mutlu var, zorluk çıkarmaz, yönetime iletelim, Fenev Cincon farketmeden ucuz yollu alalım şimdiden, 2. Oğuzhan olur, yönetime yakın olan varsa yayalım arkadaşlar (!)
Yamakasi 5 yıl önce
Dün gece Fener maçında Antepli Orkan diye bir çocuk girdi, fuleli çift ayak süper bir yetenek, daha 19 yaşında, Wolfsburg altyapısından yetişmiş mükemmel bir topçu, Arda gibi, Oğuzhan gibi aynı, Antep'in başında da Mutlu var, zorluk çıkarmaz, yönetime iletelim, Fenev Cincon farketmeden ucuz yollu alalım şimdiden, 2. Oğuzhan olur, yönetime yakın olan varsa yayalım arkadaşlar (!)
Yamakasi 5 yıl önce
Orkan, Ts'ye de gol atmış, izledim şimdi, harika bir gol, çok atletik bir oyuncu, golden sonra taklalar atarak sevinç yaşadı, böyle yerli bir oyuncu, hem de 19 yaşında, hemen acele edilsin, alınsın bu çocuk.