Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin, 4-1 kazandıkları Adana Demirspor karşılaşması sonrasında konuştu.

Gözden kaçırmayın

Valentin Rosier 19. dakikada kırmızı kart gördü Valentin Rosier 19. dakikada kırmızı kart gördü

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin, 4-1 kazandıkları Adana Demirspor karşılaşması sonrasında konuştu.

Maç sonunda sahaya giren bir taraftarla arasında geçen ilginç olayı da anlatan Tolga'nın açıklamaları şu şekilde:

"Zor bir maç oldu. Bakıldığı zaman ilk mçalarda aldığımız kötü sonuçlar vardı ama kazanmasını bildik. Adana şehrine teşekkür ediyoruz. Kazanan biz olduk ve inşallah bunu devam ettirip yolumuza devam ederiz."

"MANEVİ BİR DESTEK İSTEDİ..."

"Sahaya giren taraftarın bana verdiği not onunla benim aramda kalacak. Maddi değil manevi bir destek ricası var. Biz de elimizden geleni yapacağız. Manevi bir destek ve yerine getireceğiz. Çok büyütmeye gerek yok."

"FUTBOLCU OLMAK İSTİYORUM"

Öte yandan DHA'nın geçtiği habere göre; Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının 84'ncü dakikasında tribünden sahaya atlayan 1997 doğumlu Veysel Ayaz isimli Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e ulaşarak içinde, 'Futbolcu olmak istiyorum bana yardım eder misin' yazılı kağıdı verdi. Sahaya inerek bir kaleden diğer kaleye kadar sahayı kat edip, kendisine sarılan taraftarla konuşan Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin, telefon numarası yazılı notu alıp, taraftarı güvenlik güçlerine teslim etti. Taraftar, hakkında işlem yapılmak üzere polis merkezine götürüldü.