THY 19 Mayıs bileti oluşturma nasıl yapılır? THY tarihi yolculuk bilet nasıl alınır?

Türk Hava Yolları 19 Mayıs hatıra bileti oluşturabilir ve sosyal medyadan paylaşabilirsiniz. Tarihi Yolculuk web sitesine girdiğiniz zaman bu bileti oluşturma şansına sahipsiniz. Mustafa Kemal Atatürk'ün tarihi mücadeleyi başlattığı tarihin tam 101.

DİĞER HABERLER 17.05.2020 - 10:38 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

THY'nin 19 Mayıs için yapacağı tarihi Samsun uçuşu için hatıra biletinizi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken THY'nin bunun için yapmış olduğu siteye girerek tarihi yolculuk bileti almak olacak. THY hatıra bileti almak isteyenler www.tarihiyolculuk.com adresi üzerinden hatıra biletlerini alabilir. Hatıra biletler #TarihiYolculuk ve #TK1919 etiketleriyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabiliyor.

TARİHİ YOLCULUK HATIRA BİLETİ

THY 19 MAYIS HATIRA BİLETİ NASIL ALINIR?

Yukarıda yer alan linke tıklayarak karşınıza çıkan alana isim ve soyisminizi yazarak hatıra biletinizi oluşturabilirsiniz. Ardından önünüze çıkan ekranda bunu Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlattığı tarihten 101 yıl sonra, 19 Mayıs 2020'de İstanbul'dan Samsun'a düzenlenecek uçuş, TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

Bayrak taşıyıcı hava yolunun bu tarihi yolculuğuna evlerinde kalarak katılmak isteyen kişiler "www.tarihiyolculuk.com" adresi üzerinden hatıra biletlerini oluşturabilecek. Oluşturulan hatıra biletler bugünden itibaren "#TarihiYolculuk ve #TK1919" etiketleriyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabilecek.

TÜRK HAVA YOLLARI'NDAN YAPILAN AÇIKLAMA

"19 Mayıs'ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlattığı yere, Samsun'a uçuyoruz.

Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz.

Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!"

Konuyla ilgili olarak Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "23 Nisan'ın 100. yılında dünyanın en büyük bayrağını gökyüzüne açan Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel, tarihi bir uçuş daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Millî Mücadele'yi başlattığı tarihten tam 101 yıl sonra, 19 Mayıs 2020 tarihinde İstanbul'dan Millî Mücadele'nin başladığı şehir olan Samsun'a düzenlenecek bu tarihi uçuş TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

19 Mayıs günü İstanbul'dan Samsun'a gerçekleştirilecek TK-1919 sefer sayılı tarihi uçuşun kaptan pilotu Selin Sevimli, ikinci pilot ise Doğukan Demir olacak. Bu tarihi sefere evlerinde kalarak katılmak isteyen kişiler ise www.tarihiyolculuk.com adresi üzerinden hatıra biletleri oluşturabilecek. Oluşturulan hatıra biletleri bugünden itibaren #TarihiYolculuk ve #TK1919 sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabilecek." denildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@