En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

TFF, Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyor...

Gündem 26.04.2016, 11:21
 Lemi Çelik: TFF, Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyor, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istiyor. 
Yorumlar (5)
Serkan T. 4 yıl önce
Gözlerimin icine bakarak cebimden parami aliyorsun ve ben gördügüm halde sadece izleyip sessiz kalacagim öyle mi? Olur da sampiyonlugumuz bu sene de elimizden alinirsa, ant iciyorum ki, kisisel olarak bunun hesabini soracagim. Her türlü cezaya raziyim, ama bu sefer kimsenin yanina kar kalmiyacak. Bu bir TEHDITTIR!
Serkan T. 4 yıl önce
Bizden hicbir yönetici topa girmiyor. Fener ve medyasi arti TFF ve MHK haricinde tüm Türkiye Besiktas`in hak ettigini, FB`nin hakem yardimlari ile hala yaris icerisinde tutuldugunu, Besiktas`a engel olup FB`nin yolunu actigini görüyor. Trabzon`daki olay sadece baslangic. Eger FB bu sene zorla sampiyon yapilacak olursa cok net söylüyorum, kimse Besiktas taraftarini tutamaz. Ilk ic saha macinda cikacak hakemi linc ederler. Bu bir tehdit degil, fakat cok net bir tespit. Bu kadar adaletsizlik icerisinde insanlar haddinden fazla tahammül etti bile. NTV Ridvan ve Demirkol, A Spor Gülcan ve Ilker, 360 Engin Veren, gibi daha bircok tetikci FB yazari ile tüm gün ayni agizdan yayin yapiyor ve beyin yikiyor. Uyan Besiktas`li, uyan Türkiye`de yasayan ahlakli ve dürüst spor seven. Her platformda rezil FB`li elestir ki yanliz olmadigimizi görsünler. YETER ARTIK!
Tevfik 4 yıl önce
Orman ve yonetim istifa!
RAMAZAN AKPINAR 4 yıl önce
Aynen katılıyorum. Ben bunu aylar önce yazdım bu sitede. Stadı yapıp bitirmiş ve şampiyon olmuş bir yönetim varken Demirören ve onun gibi güruh, bir daha Beşiktaş kulübünün kapısının önünden dahi geçebilirler mi? İşte bu yüzden şampiyon olmasını istemiyorlar ve sene başından beri yaptıkları hakem atamaları ve yapılan bariz hakem hataları ile bunu ispatladılar!.. Hoş! Beşiktaşın Antrenörü(!), Kalecisi ve defansındaki oyuncuları da bunu istemiyor ya!..
RAMAZAN AKPINAR 4 yıl önce
Neden her yıl FB için böyle bir mağduriyet yaratılıyor acaba? Çünkü hep böyle olaylardan sonra FB maçlarında hakemler adeta FB nin 12. adamı gibi davranıyorlar.