Terzic'in Raporu Ve Kilit İsim!

UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe günü Londra'da Tottenham'a konuk olacak Beşiktaş'ta Bilic'in yardımcılarından Terzic rakibin güçlü ve eksik yanlarını belirledi.

FUTBOL 30.09.2014 - 17:16 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe günü Londra'da Tottenham'a konuk olacak. Siyah-beyazlılarda Slaven Bilic'in yardımcısı Edin Terzic, İngiliz ekibini detaylandırdı.

Slaven Bilic, Terzic'in analizini oyuncuları ile paylaştı. Terzic'in raporuna göre Tottenham'ın yumuşak karnı sağ kanatta Naughton'a uzak, Lamela'ya yakın oynayan Mason. Eğer Olcay, bu bölgeyi iyi kullanabilirse Beşiktaş tehlikeler yaratabilir. Çünkü diğer kanatta, Rose, Kaboul ve Capoue birbirlerine yakın oynadıkları için Gökhan Töre'nin pek şansı yok. Kaboul ve Vertonghen arasında Demba Ba'nın işinin zor olduğu raporunu hazırlayan Terzic, Oğuzhan'ın Capoue'ye değil solda Olcay'a yakın oynaması gerektiğini iletti. Adebayor, Chadli, Eriksen ve Lamela dörtlüsünün sürekli seri olarak yer değiştirerek oynamasına dikkat çeken Terzic, Chadli ve Lamela'nın Adebayor'a orta yapmalarını kesinlikle engellemeleri gerektiğini anlattı.