Beşiktaş adına yaptıkları çalışmalarla dikkat çeken Mardin Kartalları son yılların en önemli Sosyal Sorumluluk projelerinden birine imza attı.

 Daha önce kurdukları 1903 Mardinspor Futbol takımıyla Amatör Lig'de şampiyon olan, Mardin Kartalları, şimdi de Güneydoğu bölgesinde bulunan ihtiyaç sahiplerine 35.000 TL değerinde erzak yardımında bulundu.

Suriye tehdidi  ve yaşanan terör olayları nedeniyle evlerini terkeden Nusaybinli Vatandaşlara 700 adet gıda çuvalı, giyecek ve çeşitli yardım malzemeleri gönderen Mardin BJK Derneği, bu hayati yardımların yanı sıra, Beşiktaş ürünleri ve Dergisi dağıtmayı da ihmal etmedi.

Yaptıkları organizasyonla projeyi hayata geçiren  Mardin BJK Derneği başkanı Kadir Kerimoğlu, Güneydoğu'da Beşiktaş'ı en iyi şekilde temsil etmek için çalıştıklarını söylerken, Beşiktaş'ın büyüklüğünü burada zor durumda bulunan vatandaşlarımıza gösteriyoruz, bu gibi çalışmalarımız sayesinde bölge halkı Beşiktaş'a çok büyük saygı duyuyor, daha önce Van depreminin ardından Taraftarlarımız yaptıkları organizasyonlarla farklarını ortaya koymuştu, bizlerde aynı bilinçle burada Beşiktaş'ı temsil etmeye çalışıyoruz dedi.