Terim'in ardından oda bombayı patlatıyor

Fatih Terim'in girişimleriyle tercihini Türk Milli Takımı'ndan yana kullanan Emre Mor için İngiliz devi Manchester City devreye girdi! Daha önce Beşiktaş'ın transfer döneminde ilgisini çeken Emre Mor için 7.5 milyon Euro bonservis bedeli düşünüldüğü

GÜNDEM 07.03.2016 - 17:54 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Manchester City de devreye girdi. İngiliz devin Türk asıllı Danimarkalı futbolcu için
 
Nordsjaelland forması giyen genç yıldız Emre Mor'un talipleri giderek artıyor. Transfer döneminde Galatasaray ve Beşiktaş'ın ilgilendiği Emre için son girişim Manchester City'den geldi. Gelecek sezon menajer koltuğuna geçecek olan Pep Guardiola'nın gençleşme girişimiyle birlikte Emre Mor'un kadroya katılabileceği gündemde.
 
1997 doğumlu Emre için Beşiktaş'ın 1.5 milyon Euro bonservis bedeli önerdiği bilinirken 2019'a kadar sözleşmesi bulanan genç oyuncu için City, 7.5 milyon Euro bedeli gözden çıkardı.
 
Danimarka vatandaşı olmasına rağmen Türkiye Milli takımını seçen Emre, daha önce, "Türkiye’yi daha çok özel sebeplerden dolayı seçtim. Beni uzun süredir takip ediyorlar ve benim için büyük bir fırsat. Bu Danimarka’yı sevmiyorum anlamına gelmiyor ama kendimi daha çok Türk gibi hissediyorum" demişti.
 
(Ntv Spor)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@