“Telafi Maçı Olacak“

Akhisar Belediyespor formasını giyen tecrübeli futbolcu Çağdaş Atan, KartalBakisi.com'a konuştu.

ÖZEL 24.10.2013 - 11:22 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Akhisar Belediyespor formasını giyen tecrübeli futbolcu Çağdaş Atan, KartalBakisi.com'a açıklamalarda bulundu.

*Bu hafta eski takımınız Beşiktaş'a karşı forma giyeceksiniz, nasıl bir maç olacak size göre? 
-Beşiktaş puan kaybetti, bizde deplasmanda kaybettik. Her iki takımda puan kaybı yaşadığı haftadan sonra maça çıkıyor. Telafi maçı olacak. Beşiktaş üst üste bir kez daha puan kaybı yaşamak istemese de, bizde her zamanki oyunumu oynayarak, Beşiktaş'ın güçlü silahlarını durdurarak, puan yada puanlar almak istiyoruz.
*Peki bir futbolcu olarak gerek kendi evinizde, gerek deplasmanda seyircisiz maça çıkmayı nasıl değerlendiriyorsunuz? Örneğin Beşiktaş ve Rizespor maçında bunu yaşadık gerçekten kötü olmuyor mu herkes için?
-Ben kesinlikle bu cezaya karşıyım. Orada hiçbir suçu olmayan, sadece takımını desteklemek için orada olan taraftarlar da bunun cezasını çekiyor. Biz futbolcular da bunun cezasını çekiyoruz. Gerçekten çok kötü bir durum, bu cezanın değişmesini istiyorum ve bu cezaya karşıyım.
*Beşiktaş taraftarlarından size güzel mesajlar alıyoruz, hala seviliyorsunuz. Bunun için ne diyeceksiniz?-Ben daha önceden de söyledim. Beşiktaş'dan kötü bir ayrılık yaşadım ama bu yanlıştı. Gençlik hatasıydı. Seven de vardır, sevmeyen de. Allah hepsinden razı olsun. Çok teşekkür ediyorum hepsinden. Beşiktaş'ın ve Beşiktaş taraftarlarının yeri hep ayrıdır benim için.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@