Beşiktaş'tan Çin'in Shenhua takımına transfer olan Demba Ba'nın, veda ederken arkadaşlarına "yeniden bir araya geleceğiz" dediği ortaya çıktı.

Beşiktaş'ın yeni transferi Andreas Beck'i ilk tebrik edenlerden birisinin Demba Ba olduğu ortaya çıktı. Çin'e giden Senegalli golcünün yıllar önce Hoffenheim'da beraber oynadığı Alman oyuncuya yazdığı whatsapp mesajında, "Ben ayrıldıktan sonra gelmek nereden çıktı!" esprisini yaptıktan sonra, "Şimdi orada benim için yazılan şarkıyı dinle. Sonra ne kadar büyük bir takıma geldiğini anlayacaksın. Takım için savaşırsan hayatında görmediğin ilgiyi görürsün" yazdığı öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın gözü Christian Fassnacht’ta Beşiktaş'ın gözü Christian Fassnacht’ta

Vodafone Arena'ya geleceğim!

Beşiktaş'tan Çin'in Shenhua takımına transfer olan Demba Ba'nın, veda ederken arkadaşlarına "yeniden bir araya geleceğiz" dediği ortaya çıktı. Senegalli oyuncunun takım arkadaşlarına tek tek veda mesajı gönderdiği Gökhan Töre'yle ise hala mesajlaştığı bildirildi. Ba'nın Töre'den takımın son durumu hakkında bilgi aldığı, Şenol Güneş'i yorumlattırdığı bildirildi. Demba Ba her fırsatta, Töre'ye Vodafone Arena'nın açılışna mutlaka geleceğini yazdığı da gelen bilgiler arasında.

 

Kaynak:Fotospor