Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan özel açıklamalar: Çok akıllı ve nokta atışı transferler yaptık. Hepsi bizim istediğimiz şartlarda Beşiktaş’a geldi. Tek üzüntüm Demba Ba oldu. Hâlâ bonservisini çözemedi. Bitiremedik. Çözdüğü an kapımız açık. Çünkü k

Siyah-Beyazlı kulübün patronu Fikret Orman, Fanatik'e çok özel açıklamalar yaptı. Transfer gündeminden kulübün gelecek projelerine, Mario Gomez’den Talisca’ya kadar önemli sözler söyleyen Başkan, şampiyonluğun yine en büyük favorisi olduklarını söyledi.

Orman, “Çok iyi takımız. Çocuklar inanılmaz efendi. Buna ek olarak çok akıllı ve nokta atışı transferler yaptık. Hepsi bizim istediğimiz şartlarda Beşiktaş’a geldi. Direkt olarak takıma katkı sağlayacak, potansiyeli yüksek oyuncular aldık. Gidenlerin de tamamı dönmek istedi.

Tek üzüntüm Demba Ba oldu. Hala bonservisini çözemedi. Bitiremedik. Çözdüğü an kapımız açık. Çünkü komple bir santrfor ve Beşiktaş’ı gerçekten çok seviyor” ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den sistem vurgusu! Valerien Ismael'den sistem vurgusu!

***

‘Shanghai’de ofis açıyoruz’

Çin’e sezon öncesi yaptıkları seyahatin önemine dikkat çeken Orman, “Beşiktaş dünya markası oldu. Çin, Endonezya ve Malezya gibi ülkelere gideceğiz. Shanghai’da Beşiktaş kulüp ofisi açıyoruz. Global hale geleceğiz. Türkiye’de zaten en büyük sponsorluk anlaşmalarını yaptık. Daha ötesi yok. Bundan böyle dünyanın büyük şirketlerine bakacağız. Bunun için Çin başta olmak üzere Uzak Doğa’ya yöneldik. Real Madrid, Bayern Münih, Manchester United... Hepsi orada. Doğru yoldayız” dedi.

***

Kaynak: Fanatik