Tek tek gurur duyuyoruz

Beşiktaş'ın Arjantinli maestrosu Jose Sosa, Trabzonspor galibiyetinin ardından A takım sorumlusu Mete Vardar'la yaptığı konuşmada, yaşadıkları sıkıntılara vurgu yaparak "Bu takımla gurur duymalısınız" dedi

FUTBOL 05.05.2015 - 11:46 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ta futbolcuların aldığı galibiyetler kadar, bu başarının hangi şartlar altında elde edildiği de takdir topluyor. Stat sorunu nedeniyle sezon başından bu yana ‘göçebe’ bir halde futbol oynayan, aylardır ödenmeyen alacakları dert etmeyen Siyah-Beyazlılar, adeta her şeyi bir kenara bırakıp tarihi bir şampiyonluk kazanmaya odaklanmış durumda. Trabzonspor maçının ardından da Kartal’ın saha içindeki lideri Jose Sosa bu faktöre dikkat çekti.

Trabzon zaferinin kutlamaları sırasında A takım sorumlusu Mete Vardar’a sarılan Arjantinli oyuncu, “Aylardır para almamamıza rağmen bu inançla oynayan bir takımın yöneticisi olduğunuz için çok şanslısınız. Aynı zamanda gurur duymalısınız” dedi. Bu sözler karşısında duygulanan Vardar’ın ise önce galibiyetten ötürü teşekkür ettiği, ardından “Biz hepinizle tek tek gurur duyuyoruz. Şampiyon olursak tarihe geçeceksiniz” yanıtını verdiği öğrenildi.