Kartal’ın genç teknik adamıyla futbolcu olarak 100. yılda kupa kaldıran Tayfur Havutçu, Sergen Yalçın’ın bu başarıyı tekrarlayabileceğini söyledi. Havutçu, “Sergen’in; bilgisi, birikimi ve camianın da büyük desteğiyle şampiyonluk yaşayabileceğini düş

Gözden kaçırmayın

Dele Alli'nin derbi istatistiklerinde çarpıcı detay Dele Alli'nin derbi istatistiklerinde çarpıcı detay

Siyah-Beyazlı formayla 1997-2006 yılları arasında forma giyen, kulübün önemli isimleri arasında yer alan Tayfur Havutçu, Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın yönetiminde başarılı işlere imza atacağını söyledi.

50 yaşındaki teknik adam, Kara Kartal’ın 100. yılında birlikte şampiyonluk kupasını kaldırdıkları Sergen Yalçın’ın, bu başarıyı tekrarlayabileceğini söyledi. Havutçu, “Sergen Yalçın, kulübün alt yapısından gelme. Kulübü, camiayı ve medyayı çok iyi biliyor. Futbolculuk kariyeri zaten ortada. Teknik adam olarak ise oyunu okuması, taktik anlayışı, oyuncularla dürüst ve samimi bir bağ kurması, onu daha da özel yapıyor. Beşiktaş taraftarının ona büyük bir sevgisi var. Bilgisi, birikimi ve camianın destek ile gücüyle Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’la beraber önemli başarılara imza atıp şampiyonluk yaşayabileceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fanatik