Beşiktaş yönetimi, Tayfur Bingöl'ü almak için tüm şartlarını zorluyor. Siyah Beyazlılar takas teklifi ile Alanyaspor'u ikna etmek istiyor.

Başkan Çebi'nin "Oyuncu gelmek istiyor ama kulübü bırakmıyor" dediği 29 yaşındaki sağ bek için siyah-beyazlılar Serdar Saatçı'yı takasta kullanmak istiyor. Beşiktaşlı olan ve her fırsatta hayalinin çocukluk takımının formasını giymek olduğunu belirten Tayfur Bingöl, Alanyaspor yönetimi ile görüştü. "Bu şans bir daha ayağıma gelmez. Yardımcı olmanızı istiyorum" dedi. 29 yaşındaki sağ bekin kulübüyle anlaşma sağlanması halinde kendisiyle 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak.

Beşiktaş yönetimi, Tayfur Bingöl'ü almak için tüm şartlarını zorluyor. Başkan Çebi'nin "Oyuncu gelmek istiyor ama kulübü bırakmıyor" dediği 29 yaşındaki sağ bek için siyah-beyazlılar Serdar Saatçı'yı takasta kullanmak istiyor.

Beşiktaşlı olan ve her fırsatta hayalinin çocukluk takımının formasını giymek olduğunu belirten Tayfur Bingöl, Alanyaspor yönetimi ile görüştü. "Bu şans bir daha ayağıma gelmez. Yardımcı olmanızı istiyorum" dedi.

Gözden kaçırmayın

İşte Valerien Ismael'in derbideki kare ası İşte Valerien Ismael'in derbideki kare ası

29 yaşındaki sağ bekin kulübüyle anlaşma sağlanması halinde kendisiyle 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. 

FOTOMAÇ