Daha önce Bursaspor Dernek lokalini ziyaret eden Beşiktaşlılar Derneği, önceki akşam da Bursasporlular Derneği yöneticilerini ağırladı. Ziyarette dayanışma ve birlik beraberlik mesajları verildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul’da oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçından sonra terör örgütü PKK’nın diğer yapılanması TAK tarafından gerçekleştirilen ve 37’si özel harekat polisi, 45 kişinin şehit olduğu hain terör saldırısı sonrasında Bursaspor ve Beşiktaş taraftarları da birlik mesajları vermeye devam ediyor.

Saldırı sonrasında Orhangazi Bursasporlular Derneği lokalini ziyaret eden ve taziyelerini sunan Beşiktaşlılar Derneği yöneticileri, önceki akşam da Bursasporlular Derneği’ni ağırladı. Bursasporlular Derneği Başkanı Müjdat Gürsoy ve yönetim kurulu üyeleri, taraftarlarla birlikte Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret etti. Burada Bursasporlular derneği yöneticilerini, dernek başkanı Sayim Yeşil, yöneticiler ve taraftarlar ağırladı.

Saldırı sonrasında sosyal medya ve basına yansıyan birlik beraberlik görüntülerini burada da ortaya koyan iki takım taraftarları, birlik beraberlik mesajları verdi.

Bursasporlular Derneği Başkanı Müjdat Gürsoy, "Bir Beşiktaş taraftarının da dediği gibi, aramız bozuk, kanımız değil. Böylesine hain saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu hepimizin ortak bir acısıdır" dedi.

Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sayim Yeşil ise, "Böyle durumlarda Türk milletinin en iyi şekilde kenetlendiğini de belirterek, iki takım ve taraftarları bir sportif yarış içinde. Ancak yaşanan bu hain terör saldırısı bizim tüm ülkemizin birliğine ve beraberliğine yapılmış bir saldırıdır. Biz Beşiktaşlılar olarak böylesine hain saldırıyı lanetliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde bu zor günleri de atlatacağımıza inanıyorum" dedi.

(Resimlere foto galerimizden ulaşabilirsiniz)

KARTALBAKIŞI ÖZEL HABER