Taraftara Çağrı

Erciyes maçında attığı iki golle gündeme damga vuran Kerim , Fenerbahçe derbisinin zor geçeceğini söyledi, “Amacımız maçtan galip ayrılmak. Bu sene geçen yıla göre daha güçlüyüz” diye konuştu.

FUTBOL 01.11.2014 - 09:00 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ta artık ilk 11’i zorlayan Kerim Frei, Fenerbahçe derbisinin zor olduğunu ancak galip gelmek istediklerini söyledi.

BJK TV’ye açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu, Kayseri Erciyesspor maçında iki gol atmanın mutluluğunu yaşadığını ama maalesef bir faydası olmadığını ifade ederek, “10 kişiyle maçı çevirmek kolay değildi. Böyle gidersek iyi yerlere varacağız. Her sene gelişiyorum. Slaven Bilic, geçen seneden beri bana çok yardımcı oluyor. Neler yapmam gerektiğini söylüyor. Hala istediğim performansta değilim. Daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum” dedi.

Takımın atmosferine de değinen Kerim, “Güzel insanlardan oluşan bir grubuz. Antrenmana neşeyle geliyorum. Burada olmaktan zevk alıyorum. Atmosfer harika... Slaven Bilic çok iyi bir teknik adam. Doğrularımızı yanlışlarımızı bize anlatıyor. Hocamın tavsiyelerini dinleyerek çok çalışıyorum” yorumunu yaptı.

Taraftara çağrı

Kerim Frei, derbi maçla ilgili olarak da şunları söyledi: “Fenerbahçe maçı zor olacak. Amacımız maçtan galip ayrılmak... Bu sene, geçen yıla göre daha güçlüyüz. Avrupa ile beraber çok maç oynuyoruz ama bu bizi rahatsız etmiyor. Takımdaki herkesin kondisyonu iyi. Sıkı şekilde derbiye hazırlanıyoruz. Türkiye’deki özellikle Beşiktaş’ınki gibi bir taraftar topluluğu başka hiçbir yerde yok. Buradaki atmosfer bir harika. Taraftarlarımıza bu maçta çok ihtiyacımız var.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@