Taraftar kulübüne sahip çıktı

Beşiktaşlı sporseverler, Twitter üzerinden haberleşerek hafta sonunda Kartal Yuvaları'na adeta akın etti. Taraftarın yoğun ilgisi sonrasında birçok şehirdeki satış noktalarında ürün kalmazken kulüp de bu etkinlikten büyük kazanç elde etti.

FUTBOL 10.08.2015 - 02:48 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Siyah-Beyazlı taraftarlar; yeni sezon öncesinde takıma; Dusko Tosic, Andreas Beck, Ricardo Quaresma, Luiz Rhodolfo ve Mario Gomez gibi isimlerin katılmasının ardından kulübe maddi destek sağlamak için büyük bir kampanya başlattı. Geçtiğimiz aylarda sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden 2 kez haberleşen ve Kartal Yuvaları’ndan alışveriş kampanyası düzenleyen Beşiktaşlı futbol severler; bu etkinliğin üçüncüsünü önceki gün ve dün gerçekleştirdi. Tüm Türkiye’deki Kartal Yuvaları noktalarına adeta akın eden sporseverler; İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirdeki mağazalarda adeta ürün bırakmadı.

Kulüp kasası doldu

Yaptıkları alışverişlerin ardından Siyah-Beyazlı ürünlerin fotoğrafını çekerek Twitter üzerinden paylaşan taraftarların bu ilgisi yönetimi de sevindirdi. Etkinliğin yapıldığı 2 günde yapılan alışverişin ardından ciddi bir gelir elde eden Beşiktaş Yönetimi’nin; bu ilgiyi kombine kart  satışlarıyla yeni sezonda oynanacak Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarında da görmek istediği açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@