Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca, geçtiğimiz günlerde Manchester United'ın kendisiyle ilgilendiğini söylemişti. Manchester United iddiaları ile ilgili Talisca'nın menajeri,

Manchester United ile ismi anılan Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca için menajerinden en net açıklama geldi.

Talisca'nın menajeri Jesse Carvalho, Manchester United iddiasının doğru olmadığını belirtirken, "Bu iddia nereden çıktı, bilmiyorum. Talisca sadece Mourinho'yu sevdiğini ve ileride onunla çalışmak istediğinden bahsetti. Belki de bu yüzdendir" ifadelerini kullandı.

***

"BEŞİKTAŞ İLE BİR GÖRÜŞME YAPMALIYIZ"

Beşiktaş ile henüz sözleşme imzalamadıklarını da kaydeden menajer, "Ne olacağını görmemiz gereken bir durum var. Bir görüşme yapmalıyız" diye konuştu.

Gözden kaçırmayın

Başkan Çebi'den Nadiem Amiri sözleri Başkan Çebi'den Nadiem Amiri sözleri

***

Beşiktaş, Benfica ile yaptığı anlaşmadaki 2 milyon euroluk opsiyonunu kullanarak Talisca'yı 1 sezon için daha kiralama hakkını kullanmış, ancak Talisca'nın yıllık ücretinde istediği zam nedeniyle henüz imzayı resmileştirememişti.

***

Kaynak: Sporx