Onları sahamızda yenmeyi başardık. Tek dezavantajımız saha avantajının bizde olmaması."

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Lima Spor Kulübü ile iş birliği anlaşması imzaladı Beşiktaş, Lima Spor Kulübü ile iş birliği anlaşması imzaladı
Beko Basketbol Ligi 2013-2014 sezonu Play-Off basın toplantısı bugünAbdi İpekçi Spor Salonu’nda TBF yetkilileri, Play-Off’lara yükselentakımların baş antrenörleri ve oyuncularının katılımıylagerçekleştirildi.
 


Beko Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek FinalTuru’nda Galatasaray Liv Hospital ile karşılaşacak olan Beşiktaşİntegral Forex adına toplantıya katılan Baş Antrenör AhmetKandemir ve Kaptanımız Muratcan Güler şöyle konuştu;


 
Ahmet Kandemir “Çokkaliteli bir lig oldu. Play-Off’a kalan tüm takımları ve aynı zamandakalamayan takımları da tebrike diyorum. Türk Telekom veya TrabzonsporMedical Park buraları kaldırabilecek takımlardı. Bizim üstümüzde 4kupalı takımın baskısı vardı ve ilk dönemde baskıyı kaldıramadık. Takımıkurma konusunda işleri zamana bıraktık. EuroCup’ta da önemli işlerbaşardık. Ligde işler inişli çıkışlı devam ederken EuroCup’ta kazanaraktakım olarak kenetlendik. Daha yukarıda da bitirebilirdik ama ilk devrealdığımız iç saha mağlubiyetleri buna engel oldu. Beşiktaş’ın her zamanhedefi ve beklentileri vardır. Rakibe saygı duyuyoruz. Seyircilerinözellikle basketbolu izleyip bundan zevk almak için gelmesinibekliyorum.”


 
Muratcan Güler “Bütüntakımlara başarılar diliyorum. Sezonun ilk devresini kötü geçirdik. AmaBasketbolda takım olabilmenin başarı getireceğini ikinci devregösterdik. Çeyrek finalde Galatasaray Liv Hospital ile eşleştik. Derbiolması ayrı bir heyecan katıyor. Galatasaray Liv Hospital çok yeteneklive tecrübeli bir ekip. Biz de kendimize güveniyoruz. Onları sahamızdayenmeyi başardık. Tek dezavantajımız saha avantajının bizde olmaması."